Rrotkapne te ndryshme

Shitet nga: Erzen 03 Dhj 14:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

5 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Volkswagen 4copa r 16 20euro ,
Mercedes benz 4 copa r15 20 euro,
Opel 4 copa r15 20 euro ,
Volkswagen 3 copa r15 15 euro
Volkswagen 1 copa r15 5 euro
Te gjitha 5 euro copa te ndryshme
Origjinal jon kejt
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim