Rrotkapnet per Ww Golf 6, Origjinal,15 Coll

Shitet nga: Blerim 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

45 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe

Shiten Rrotkapnet per Wolkswagen Golf 6 jane origjinale me vule te wolksfagen, jane 15 she, coll 15

Rrotkapnet jane origjinale, jane te rujtme shume me perjashtim njera qe eshte pak e demtuar, sic shihet edhe ne fotot.

Rrotkapnet, bejne edhe per vetura tjera, si p.sh Golf 4, 5, Passat, Bora, etj.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim