SHES 4 GOMA 185 65 14 coll m+S

Shitet nga: niti 05 Dhj 12:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
SHES 4 GOMA

NR I GOMAV ESHTE 185 65 14

JON M+S VER DIMER

TEL 045 207 664 +VIBER-377
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim