SHES 4 FELLNE ME GUMA 195/50 R15 {SHUM TE RUJTNE }

Shitet nga: Eldin 11 Mar 20:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

90 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
SHES 4 FELLNE E GUMAT
FELLNET JAN SHUM TE RUJNE
KURSE GUMAT JON MESATARISHT TE MIRA
AS NUK GJUJN AS NUK JAN TE GUSHAFTA JAN TE BALLANSUARA
E KAN NUMRIN : 195/50 R15
BEJN PER SHUMM LLOJE TE VETURAVE :
OPEL , VW , SEAT , POLLO , GOLF 3 , GOLF 4 , VENTA , ETJ PER SHUM LLOJE

QMIMI OSHT I VOLITSHUM SHUM VETEM 90 EURO

NA KN 049 324 132
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim