SHES 4 GOMA

Shitet nga: GOMA DIMRIT 06 Dhj 16:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
SHES 4 GOMA TE NJEJTA PER DIMER SHUM TE MIRA 195-65-15 ME QMIM TE VOLITSHEM
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim