SHES 4 GOMA 195 70 15 C m+S

Shitet nga: ARIANIT 18 Dhj 15:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
SHES 4 GOMA 195 70 15 C

T KATRTAT JON T NJOJTA SI ME SHARA ASHTU EDHE ME NUMRA

JON PER DIMER DHE VER

TEL 045 207 664 +VIBER

QMIMI 100ERO
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim