SHES FELLNE DHE GOMA TE DIMRIT PER BMW 4 COPA

Shitet nga: Aid 12 Jan 15:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

480 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
GOMAT JANE TE REJA TE DIMRIT NE GJENDJE PERFEKTE ,

205 / 55 / 16
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim