SHES FELLNETTT SHUM TE MIRA

Shitet nga: faton 28 Tet 14:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
SHES FELLNET 15TSHE PA GUMA QMINI 120 PER MA SHUM INFO 044 899708
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim