SHES GOMA

Shitet nga: PERPARIM 01 Sht 19:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

130 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes Goma 15,16,17,20

195-65R15
275-40ZR20
225-65R17

Per me shume info kontaktoni ne numrin : 044420886
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim