SHESUM FELLNE PER TE GJITHA VETURAT

Shitet nga: Mentor 03 Pri 20:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
045 522 282
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim