SHITEN 4 GOMA DIMRI 15*

Shitet nga: .. 24 Nën 19:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

30 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten 4 goma dimri 15* t perdorura.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim