SHITEN FELLNET 17-she.

Shitet nga: Arjan 12 Pri 22:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellnet 17-she jane te GOLF 4.
Mund te bejm nderrim edhe me 16-she.
Qmimi: Me marreveshje.


Kontakti:TEL,VIBER,WHATSAPP.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim