SHITEN GOMAT E VERES 205/55/R16

Shitet nga: Behar 13 Pri 19:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
SHITEN GOMAT E VERES 205/55/R16 NE GJENDJE TE MIR 4 GOMA
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim