SHTRAFA SIGURIE ALU FELLGA PER SHUM LLOJE VETURASH

Shitet nga: Arteni Dje 20:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

15 EUR   25 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
SHITEN 4 SHTRAFA SIGURIE PER ALU FELLGA

E KAN SIGURUESIN E VET

SHTRAFAT JAN ORIGJINAL TE WOLKSVAGEN POR BOJN EDHE PER VETURA TJERA WV AUDI SHKODA ETJ

SI DHE NJE KOMPLET TJETER PER MERCEDES

EDHE PER NAJ LLOJ TJETER TE VETURAVE!!!

INFO NE 045 618.666. EDHE 049 333.100

SI DHE NE VIBER +377 45 618.666 ARTENI

PREJ ORES 09.00 DERI 21.00

PER ME SHUM SHIKO EDHE FOTOT


Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim