SHUM LIR guma t dimrit 225 55 r16

Shitet nga: visari 06 Dhj 16:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes 4 guma t dimrit dunllop jon 16she profili 55 t gjona 225 gumat veq 1 sezon jon perdor jon t mira
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim