STOP PER BMW E60 ANES MAJTE

Shitet nga: stop 03 Gsh 18:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
SHITET SHTOP I BMW I ANES SE MAJT I PERDOREN

INFO NE 049 333 100 teniteni

PREJ ORES 09.00 DERI 20.00

TNuk ka shpallje të vizituara
Në fillim