Sgklgd

Shitet nga: Goma 18 Shk 18:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten fellnet me goma me nr 195.50.15 per gollf 2,3 dhe per opell bajn me goma te mira
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim