She's fellne 18

Shitet nga: jeton 14 Jan 08:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

600 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
She's alu fellne 18 coll me goma te reja te veres jan shum te ruajtne per me shum na kontaktoni 049 578 890 -viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim