Shes "Sports Pedal" 15Euro

Shitet nga: albani 24 Pri 20:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

15 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes "Sports Pedal" Qmimi 15 Euro Jan te pa perdorura Bejn per te gjitha makinat Per meshum kontaktoni ne Numer te telefonit 049649206 apo Viber
+38649649206
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim