Shes "Sports Pedal"

Shitet nga: avdulla 20 Pri 21:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

15 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes "Sports Pedal" Pedale per te gjitha Veturat Jan te pa perdorura . Flm
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim