Shes 1 gom per xhip

Shitet nga: Flamur 22 Mar 16:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

20 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes nji gom 225-75-16 per xhip
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim