Shes 2 guma M+S 195.65.15

Shitet nga: Titi 10 Dhj 15:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

30 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes gumat M+S 195.65.15 jan te perdorne po jan tmira...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim