Shes 3 kastofona

Shitet nga: ylli 29 Maj 16:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe

2 jan me dvd sdcard usb cd mp3..
1osht vetem me usb edhe sdcard...

Yb
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim