Shes 4 Bandash 15 me 4 vrime per Opel Astra G

Shitet nga: elvis 13 Nën 17:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

160 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes 4 bandasha me gomo15 me 4 vrima jan per opel astra g bandashat jan me goma 15-65-185 gomat jan vetem nje dimer te perdorne viti 2014 sava qmimi komplet me goma dhe bandasha eshte 160 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim