Shes 4 goma

Shitet nga: Abdyl 21 Mar 13:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

40 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes 4 goma, i kam pasur ne golf 4 jane ne gjendje t mire per ver & dimer. Dimenzionet e tyre jane 195 me 60, 15she.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim