Shes 4 goma 165/65 r 15 edhe fellnet

Shitet nga: Drin 23 Gsh 22:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes 4 foma 165/65 r 15 me fellne
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim