Shes 4 goma gati te reja me gjithe fellne

Shitet nga: Drin 11 Sht 22:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

115 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes 4 goma gati te reja me gjithe fellne 185/65 r 15
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim