Shes 4 goma te veres

Shitet nga: Haki Ibrahimi 20 Mar 12:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

80 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes 4 goma te veres te modelit 225/55 ZR 16 Y XL.
Me cmim te arsyeshem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim