Shes 4 guma Fulda te veres 205 55 R 16

Shitet nga: Guma 27 Nën 15:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

85 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes 4 guma Fuldate veres 205 55 R16 tmira jon qmimi 85 E
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim