Shes Distancerat (Adapterat) per WV dhe Audi

Shitet nga: Distancera 04 Pri 17:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

90 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes 4 Distancerat per WV komplet me sherafa te gjat.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim