Shes Fellenet

Shitet nga: Vegim 29 Shk 14:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

255 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellnet 18-coll
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim