Shes Fellne 'QMIMI 80€'

Shitet nga: Lavdim, 17 Pri 15:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

80 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes Fellne 15-SH me 4-shtrafa , jane shume te mira per OPEL Aster,vekter,zafir,kaliber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim