Shes Fellne 15 me 4 vrima

Shitet nga: Kastriot 19 Maj 06:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

135 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellne 15 me 4 vrima po ashtut jane te paisura me guma te reja me profil 195/50R15
mund te shkruani edhe ne viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim