Shes Fellne 17 per Golf 4

Shitet nga: Fellne 29 Nën 18:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes Fellne 17 per Golf 4
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim