Shes Fellne me Guma

Shitet nga: Bekim 29 Mar 16:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

160 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes Fellne me gjith Guma jan 18 ne form te yllit nejn per Golf , Passat , Mercedes kontaktoni ne Telefon
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim