Shes Fellnet 17 per passat audi etj

Shitet nga: arsim 19 Mar 23:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes vetem fellnet jo gomat 17 per passat audi golf 5 6 me 5 vrima
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim