Shes Fellnet 17

Shitet nga: Liridon 19 Pri 13:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellnet per benve fellnet jon te ardhura prej gjermonie qmimi i volitshem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim