Shes Fellnet me Guma 17 coll

Shitet nga: Arsim 10 Nën 15:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes fellnes me guma te veres 235 45 17 mund te kontaktoni edhe ne viber +37744989375
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim