Shes Fellnet per VW (Passat CC, Tiguan) 235/55R17

Shitet nga: Granit 19 Jan 18:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

680 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellnet 17 inc 235/55 R17. Fellnet mund te perdoren per veturat VW Passat CC, Tiguan. Fellnet jane ne gjendje shume te mire teknike te sigurta per rruge. Gjithashtu fellnet jane me goma te Veres me te njejtin profil, ne gjendje shume te mire.

Tel-Viber: +37744444802

Cmini Total (Fellne-Goma) = 680 €

Pres vetem bleres serioz..!!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim