Shes Fellnet

Shitet nga: Vegim 07 Mar 20:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

255 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes Fellnet 18-inch
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim