Shes Goma Fellne dhe Bandasha

Shitet nga: Mustaf 14 Sht 12:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes Goma Fellne dhe Bandasha, per shum lloje te Veturave VW, AUDI, BMW, Mercedes, Opel, Peugeot, Renault.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim