Shes Goma me 195/65/15 me bandash per golf 4

Shitet nga: Valmir 19 Mar 07:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

160 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes Goma treja me bandash per golf 4/bora 195/65/15
Madein germany firma Good year
Viber +37745612660
Qmimi fiks 160
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim