Shes Goma micheling te veres 205/65/15

Shitet nga: Ejup 23 Jan 11:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes Goma micheling te veres 205/65/15 pothujse jane te reja (2 muaj te perdorta).
Çmimi sipas marreveshjes.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim