Shes Goma te reja

Shitet nga: Goma 17 Mar 13:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

70 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes 4 goma te reja 235-40-18 Debica.Jan perdorur vetem 1 dite sepse per makinen time jan te mdha e u duft mi mar 17.Un i kam pagu 430€ me faktur.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim