Shes Gomat e dimrit Sava te profilit 195/65/15

Shitet nga: xxxxxx 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

190 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes Gomat e dimrit Sava ne bandasha fabrikisht te golf 4 te profilit 195/65/15 gomat jan te perdorura

Per info shtes kontakto ne tel
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim