Shes Gomat me fellne 17 235/45/17

Shitet nga: arsim 19 Mar 23:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes gomat me fellne 17 gomat jan te mira
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim