Shes Gonat per Dimer me gjith Fellne

Shitet nga: Egzon 12 Jan 10:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

160 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten Gomat per diner M-S jan165-55-14 jan shum te mira sapo te ardhura nga Gjermania juu mirpres ne viber +38649651982 vala 044669548
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim