Shes Ndrroj Fellne 16 coll per golf 4 Polo Bora

Shitet nga: Fellne 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellne alumini 16 coll per golf 4-5 bora etj me pes vrima ne gjendje shum te mire me garancion qe nuk dridhin jan me goma te veres gomat jan diku 50% shum ne gjendje te mire.
Per me shum kontakto ne tel.
+37744261023 viber. Flm ne mirekuptim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim