Shes Rrot te Kapne (Kapaka) per Goma

Shitet nga: Mustaf 14 Sht 12:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes Rrot te Kapne (Kapaka) per Goma, Per te gjitha llojet e Veturave
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim