Shes bandash per golf 3 origjinal

Shitet nga: agim 21 Shk 13:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

40 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes bandash 14 con per golf 3 origjinal .
Gjindem ne Prishtine ne laxhen e Spitalit apo Mati 1 afer Super Viva .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim